KOMBİ YEDEK PARÇA Kombi Özel Servis

  • 0222 231 55 45
  • 0537 660 22 34

Tesisat Yıkama Kimyasalları

Kombi tesisatı, içerisinde akan sıcak su ile ortamı ısıtan bir sistemdir.  Eşanjörler vasıtasıyla ısınan su tesisatın içerisinde gezerek ortamın ısınmasını sağlar. Bu su bir süre sonra kir, pas, kireç gibi maddeler sebebiyle ağırlaşır ve sistemde gezmesi zorlaşır. Bu durumda cihaz her zamanki gibi çalışsa da ısınan su gezinemediği için ortamın havasını değiştirmez.

 

Bu durumun tek ve en etkili çözümü tesisat temizliğidir. Tesisat temizliği, profesyonel cihazlar ve yine profesyonel temizleme ürünleri ile yapılan bir işlemdir. Tetik Isı Market, Eskişehir’de kombi tesisat temizliği kimyasallarına ulaşabileceğiniz bir satış noktasıdır.

 

Tesisat temizleme kimyasallarımız, peteklerde zamanla oluşan tüm kir, küf gibi kalıntıları temizler. Petek diplerinden eşanjördeki kireçlere kadar her noktaya ulaşan kimyasallar, özel cihazlar yardımıyla dışarı atılarak kombinin  %100 verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

 

Eskişehir tesisat temizleme işlemlerinde kullanılacak, işinizi tam ve eksiksiz yapmanızı sağlayacak temizleyici kimyasallar konusunda detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Tetik Isı Market Eskişehir İletişim Bilgileri;

Telefon : 0222 231 55 45

Gsm: 0537 660 22 34

Adres : İhsaniye Mah. Doç.Dr.Niyazi Heper Sok. No:2/B Eskişehir